Šilumokaičiai

Alfa NordicŠiandien kompaktiški lituoti plokšteliniai šilumokaičiai yra viena iš pagrindinių termotechnologinių procesų dalių, būtinų diegiant naujas šildymo sistemas, oro kondicionavimo, geriamo vandens pašildymo, ekologinių energijos šaltinių, o taip pat ir pramoniniams įrenginiams.

Aukštas šilumos perdavimo efektyvumas, kompaktiškumas, galimybė naudoti esant aukštam darbiniam slėgiui, viršijančiam 30 bar, lituotus plokštelinius šilumokaičius daro nepamainomais šiluminėje energetikoje.

“А-Novation” savo partneriams siūlo platų standartinių šilumokaičių spektrą, taip pat ir unikalius individualius sprendimus. Tik ši kompanija, naudodama pačią naujausią Europoje įrangą, gali pasiūlyti specialiai sukurtus šildymo įrenginius konkretiems partnerių reikalavimams patenkinti netgi esant nedideliam poreikiui.

Šešių dydžių LB arba NB serijos šilumokaičiai gali būti naudojami:
• Šildymui
• Vėdinimui
• Šaldymui
• Kaip kondensatoriai
• Kaip garintuvai
• Kitam pramoniniam panaudojimui

Techninis LB serijos šilumokaičių aprašymas:
Plokštelės: nerūdijantis plienas AISI316L/1.4404
Litavimo metalas: varis
Eksploatacinės savybės: iki 16 bar, +/- 200⁰C
Testuotas slėgis (PT): 28,4 bar
Trečiosios šalies patvirtinimas: PED (CE); ISO

Techninis NB serijos šilumokaičių aprašymas:
Plokštelės: nerūdijantis plienas AISI316L/1.4404
Litavimo metalas: varis
Eksploatacinės savybės: iki 31 bar, +/- 200⁰C
Testuotas slėgis (PT): 55 bar
Trečiosios šalies patvirtinimas: PED (CE); ISO

Šilumokaičio paskirtis yra perduoti pirminio srauto šilumą antriniam srautui per šilumos mainų plokšteles, srautams nesimaišant tarpusavyje.
Šilumokaičio pasirinkimas priklauso nuo reikalingos šiluminės galios, temperatūrų ir leistinų slėgio nuostolių.
Lituoti plokšteliniai šilumokaičiai yra gaminami iš presuotų ir tarpusavyje sulituotų plokštelių, tarp kurių yra skysčių pratekėjimo kanalai. Didelis turbulentiškumas ir priešsrovinis tekėjimas užtikrina efektyvų šilumos perdavimą.
Šilumokaičiai, pagaminti iš nerūdijančio plieno šilumos mainų plokštelių, sulituotų variu, skirti centralizuoto šilumos, šalto ar karšto vandens tiekimo, vėdinimo bei oro kondicionavimo ir centralizuoto šaldymo sistemoms. Dažniausiai naudojami 1-os ar 2-jų pakopų šilumokaičiai.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>